Przejażdżki quadem dla całej rodziny

Mając latem trochę czasu chcielibyśmy w sposób atrakcyjny spędzić czas z rodziną. Tak aby nie było nudno, i było po powrocie z urlopu o czym opowiadać. Ostatnimi czasy popularnością cieszą się przejażdżki quadem dla całej rodziny, wraz z dziećmi oczywiście. Jest to rozrywka, która przede wszystkim pozostawia niezapomniane wrażenia zarówno dla dorosłych jak i lub nawet tym bardziej dla dzieci. Jeżeli lubicie rodzinnie spędzać czas w sposób aktywny, oryginalny i z lekką dozą adrenaliny to taka rozrywka jest zdecydowanie dla was.

Jak wygląda organizacja wycieczki na quadach dla rodzin wraz z dziećmi?

Trasa podczas takiej wycieczki dostosowywana jest do wieku i możliwości uczestników – dba o to instruktor, który również tak wyznacza trasę aby była ona również zróżnicowana i widokowa. Tak więc trasa często przejeżdża pięknymi terenami w otoczeniu lasów, skał, dolin i gór. Do wyboru mamy quady dwuosobowe lub jednoosobowe dla dzieci. A czas całej wyprawy to około dwie godziny, w który to czas wliczone są postoje i przerwy. Instruktorzy podczas trwania wyprawy zapewniają nam dobry i sprawdzony sprzęt, szkolenie wstępne i opiekę merytoryczną, a także niezbędną odzież ochronną oraz konieczne kaski.

Dodatkowe atrakcje „towarzyszące”

Zależnie od firmy przez, którą będziemy kupować taką wyprawę quadami często jest możliwość zorganizowania dodatkowej atrakcji towarzyszącej samej wyprawie. Najczęściej taką dodatkową atrakcją jest zorganizowanie grilla lub ogniska gdzie będzie można zjeść coś po tak dużych emocjach, noclegu pod namiotem, śpiewu przy ognisku lub nieco rzadziej tyrolki, wspinaczki, czy też kąpieli w jakimś kąpielisku bądź rzece.

Fotorelacja

Wiele firm oferuje także w pakiecie swojej usługi wykonanie fotorelacji z przebiegu wyprawy w cenie samej wyprawy a czasami za dodatkową opłatą do nabycia po skończonej przygodzie. Taka fotorelacja w formie czy to filmiku, prezentacji, albumu lub książki to zawsze wspaniała pamiątka, którą z przyjemnością później można się pochwalić.

To co najważniejsze

Pamiętajmy, że w całej wyprawie chodzi przede wszystkim o wspólnie spędzony czas z dziećmi i rodziną, świetną zabawę i oczywiście niezapomniane wrażenia.