Miejsca noclegowe przyjazne rodzinom z dziećmi - Poradnik

Wybierając się z dziećmi w góry chcemy wybrać również jak najlepszy pensjonat czy też hotel. Taki aby przede wszystkim był przyjazny dzieciom, dostosowany do ich potrzeb, dodatkowym atutem byłoby gdyby był dodatkowo wyposażony w zabawki dla dzieci, czy też plac zabaw w ogrodzie. Poniżej zestawienie kilku przyjaznych rodzinom z dziećmi noclegów.

Osada Harenda

Warto wybrać ten nocleg planując wyjazd w Tatry. Osada Harenda jest to sześć domków czynnych cały rok w Zakopanem. Istotnymi atutami tego miejsca jest możliwość zakupienia wyżywienia na okres pobytu i liczne atrakcje takie jak wyciąg talerzykowy, sala zabaw dla dzieci, plac zabaw, duży ogród, basen, sauna i zwierzęta gospodarcze. Miejsce, którego dzieci nie będą chciały opuścić.

Pensjonat u Wielickich

Pensjonat ten położony jest w Szczyrku, w cichej i spokojnej okolicy. W pensjonacie tym znajdziemy kącik zabaw dla dzieci wyposażony w zabawki, gry, książeczki i bajki. W ogrodzie natomiast znajduje się plac zabaw. W pensjonacie jest możliwość zdecydowania się na zajęcia zorganizowane dla dzieci przez animatora, a także zapisanie dziecka do mini przedszkola.

Bacówka Biały Jeleń

Jest to ośrodek wypoczynkowy czynny cały rok i położony w miejscowości Iwkowa, w województwie małopolskim, w Beskidzie Wyspowym. Ośrodek ten jest położony w bardzo cichym i spokojnym miejscu. Znajduje się w nim między innymi sala wypoczynkowa, sala kominkowa, biblioteczka, kącik zabaw dla dzieci i mini basen. A dużą atrakcją są nie pojawiające się w większości pensjonatów – lekcje jazdy konnej, którą dzieci wprost uwielbiają.

Storczykowe wzgórze

Storczykowe wzgórze położone jest w Nowej Wsi Wielkiej, w odległości 15 kilometrów od Jawora – najbliższego większego miasta. Dlatego też panuje tam spokój i cisza. To miejsce noclegowe oferuje nam takie atrakcje (dla dzieci i rodziców) jak: bardzo duży teren zielony, ogród, w pełni dobrane meble ogrodowe, grill, miejsce na ognisko, rowery, jazdę konną, bilard, czy też salę kominkową. Jest to miejsce w którym zapewne mocno wypoczniemy i chętnie zostaniemy tam jeszcze dłużej – tak aby całkowicie naładować swoje baterie i dać dzieciom wyszaleć się i podokazywać.